مرکز لیزر دلتا بصورت تخصصی بر روی لیزر موهای زائد و جوانسازی پوست  فعالیت میکند و یکى از بهترین و مجهزترین مراکز لیزر پوست و زیبایى در غرب تهران واقع در بلوار آیت الله کاشانی ( فلکه دوم صادقیه ) مى‌باشد.

ما همگام با پیشرفته ترین دستگاههای روز دنیا  – جدیدترین فناوری و دانش را در این مرکز تخصصی پوست گردآوری نموده و با تیمی مجرب از متخصصین پوست سعی داریم تا با بالاترین سطح کیفیت خدمات خود را به هموطنان عزیز ارائه نمائیم.

 تمامی دستگاه‌ها و تجهیزات ما ، داراى تأییدیه FDA آمریکا، CE اروپا و تأییدیه وزارت بهداشت و درمان ایران بوده که قابل ارائه نیز می باشد و در ادامه لینک FDA آمریکا برای ارائه ی گواهینامه و همچنین تصویر گواهینامه در اختیار شما قرار می گیرد.

اهمیت شناخت و تحقیق بر روی دستگاههای لیزر قبل از اقدام برای لیزر بسیار مهم است.

شما تا چه حد با دستگاههای لیزر آشنایی دارید؟ 

آیا شما از آن دسته از کسانی هستید که تنها با شنیدن نام لیزر الکس 2017 ( لیزر اکساندرایت) و یا لیزر ان دی اگ خود را به این مراکز می رسانید تا از شر موهای زائد خود خلاص شوید ؟

مرکز لیزر دلتا به شما توصیه میکند تا قبل از اقدام برای لیزر موهای زائد و یا دیگر اقدامات زیبایی مطلب زیر را بخوانید :


لیزر الکس (الکساندرایت) – لیزر ان دی اگ ( اندیاگ) که امروزه در بین عوام مردم مطرح می شود نام دستگاه نیست فقط طول موج نور است که توسط دستکاههای لیزر با برندهای مختلف تولید می شود. بنایراین آنچه که مهم است دقت و کیفیت دستگاه تولید کننده ی لیزر است که به پوست شما آسیب نرساند.

لیزر الکس (الکساندرایت Alexandrite laser : نور فشرده با طول موج 755 نانومتر را الکس می نامند. لیزر الکس تک طول موج است و طیف گسترده ای از طول موج های مختلف را نداردبنابراین هدفمند عمل میکند و کیفیت تاثیر گذاری بالاتری را دارا می باشد.این نوع لیزر برای تیپ های پوستی یک تا حداکثر تیپ پوستی سه مناسب می باشد (یعنی پوست بسیار روشن تا پوست گندمی.

  

لیزر دایود Diode Laser ):  ) نور فشرده با طول موج 810 نانومتر را دایود می نامند . لیزر دایود تک طول موج است و طیف گسترده ای از طول موج های مختلف را ندارد وبنابراین هدفمند عمل میکند و کیفیت تاثیر گذاری بالاتری را دارا می باشداین نوع لیزر برای تیپ های پوستی دو تا حداکثر تیپ پوستی پنج مناسب می باشد (یعنی پوست روشن تاپوست گندمی تیره.لیزر ان دی اگ (اندیاگ nd yag Laser) نور فشرده با طول موج 1064 نانومتر را  ان دی اگ می نامند.  لیزر ان دی اگ تک طول موج است و طیف گسترده ای از طول موجهای مختلف را ندارد و بنابراین هدفمند عمل میکند و کیفیت تاثیر گذاری بالاتری را دارا می باشداین نوع لیزر برای تیپ های پوستی چهار و تیپ پوستی پنج مناسب می باشد (یعنیپوست های تیره و بسیار تیره ی آفریقائی.


دستگاههای زیادی از کشورهای مختلف من جمله چین در کشور وجود دارند که مدعی تولید این لیزر هستند و با برندهای مختلف در کشور وجود دارند. هر چه قدر شرکت تولید کننده ی این لیزرها قوی و دقیق تر باشد قطعا لیزری که تولید می شود کیفیت و کارآمدی بیشتری خواهد داشت
.


متاسفانه در کشور ما مراکز لیزر درجه بندی نشده اند تا شما بتوانید با آگاهی و اطمینان بیشتری به این مراکز مراجعه نمائید.

دقت داشته باشید که : لیزر داریم تا لیزر ! 

حتی بسیاری از دستگاههایی که ادعا میکنند لیزر هستند – لیزر نیستند !! صرفا تحت عنوان لیزر الکس یا لیزر اندیاگ 2017 به این مراکز مراجعه نفرمایید ! 
ابتدا تحقیق کنید ! به دستگاه و کارایی آن و تاثیرگذاری آن بر تیپ پوستی خود مطمئن شوید !

متاسفانه برخی از مراکز با تبلیغ ها و پیامک هایی دستگاههای قدیمی و ناکارآمد آی پی ال خود را تحت عنوان الکس اندیاگ 2017 به مراجعین معرفی می کنند.

پوست شما ویترین زیبایی شماست !
خود را در معرض آزمون و خطای مراکز لیزر قرار ندهید. وقتی هزینه می کنید - وقت گرانبهای خود را صرف میکند قاعدتا طبیعی است که از مراکز لیزر اطلاعات دقیق و شفاف بخواهید !  نام برند دستگاه را جویا شوید ! گواهینامه هایی که شرکت تولید کننده اخذ کرده است را جویا شوید و بخواهید تا ارائه کنند وتنها به اظهارات تلفنی و شفاهی آنها بسنده نکنید !دستگاهای آی پی ال (IPL)  که امروزه بسیاری مراکز بعنوان لیزر آن را مطرح می کنند اصلا لیزر نیست نوری است با طیف طول موج گسترده نسبت به لیزرهای پرتوان دیگر که در بالا قید شد دارای کارآیی واثربخشی بسیار کمتری است وتأثیرشان موقت است و شما نیاز به تعداد جلسات بالا و مراجعه ی مکرر به مرکز را دارید.

مرکز لیزر دلتا به شما توصیه میکند همان طور که برای خرید لوازم آرایشی و برند آن تحقیق میکنید تا از عوارض آن در امان باشید برای لیزر نیز وقت بگذارید و با تحقیق وارد عمل شوید و سپس خود را به مراکز لیزر بسپارید!

اغلب دستگاههای لیزر با کیفیت بالا در حالت عادی چهار یا حداکثر شش جلسه جواب میدهند و شما دیگر اثری از موهای ائد نخواهید دید.

بنابراین اگر شما بیش از این تعداد جلسات مراجعه کرده اید و جواب نگرفته اید مسلم بدانید که علت بی کیفیتی دستگاه می باشد !!

برخی از مراکز با عنوان شش – هشت جلسه و پکیج هایی با هزینه مناسب شما را دعوت و سپس ده – دوازده جلسه و حتی بیشتر هم طول می کشد و هنوز شما به نتیجه دلخواه نرسیده اید و ضمن آسیب و عوارض جانبی که این دستگاههای بی کیفیت و غیراستاندارد برای پوست شما دارند – ممکن است بر روی پوست شما ایجاد لک کنند و شما نیز از به نتیجه نرسیدن و رشد مجدد موهای زائد معترض و گله مند خواهید بود.

بنابراین یکی از راههای تشخیص تفاوت مراکز لیزر با یکدیگر و همچنین تمییز دستگاههای قدیمی ناکارآمد با دستگاههای با کیفیت و معتبر در تعداد جلسات آن می باشد !


مرکز لیزر دلتا با تحقیق فراوان بر روی دستگاههای لیزر با کیفیت و بررسی نتایج بدست آمده بر روی مراجعه کنندگان - کارآمدترین دستگاه لیزر بر روی تیپ پوستی ایرانیان را خریداری و با کادری مجرب در خدمت شما عزیزان می باشد.

تبلیغ ما تنها وتنها کیفیت خدمات ماست . نتیجه ی کار را با دیگر دوستان خود مقایسه کنید و تفاوت را مشاهده کنید.

دستگاه اسکلپیون (Asclepion MeDioStar NeXT PRO XL)  مدیو استار ساخت کشور آلمان و محصول پدر اُپتیک جهان یعنی زایتس آلمان می باشد.  


           


دستگاه اسکلپیون تنها وتنها دارنده ی FDA جهت از بین بردن موهای زائد و کاهش دائمی آنها می باشد.

این در حالیست که تمامی دستگاههای مطرح و بنام در صورتی که حتی از FDA  آمریکا دارای تائیدیه باشند - فقط و فقط دارای تائیدیه ی FDA  جهت کم کردن رشد موهایزائد می باشند و نه بیشتر.تصویر گواهینامه FDA  آمریکا جهت حذف دایمی موهای زائد برای دستگاه اسکپیون مدیو استار در سایت گذاشته می شود و لینک سایت FDA  آمریکا جهت مشاهده و بررسی برای شما عزیزان نیز در زیر درج میگردد. 

برای مشاهده ی فایل تائیدیه ی FDA آمریکا بر روی لینک زیر کلیک بفرمائید:


به واژه ی permanent که در تصویر زیر هایلایت شده است دقت بفرمایید. این تصویر بخشی از تاییدیه ی FDA  آمریکا  برای دستگاه Ascelpion Mediostar می باشد. واژه  permanent  بمعنی دائمی و در واقع از بین برنده  و کاهنده ی دائمی موهای زائد نام برده شده است.کمی وقت بگذارید به مطالب و اطلاعات مهم دیگری که در سایت درج شده است مراجعه کنید تا قبل از لیزر به اطلاعات جامع و دقیقی دست یابید.

هدف ما ارائه ی اطلاعات شفاف و صریح و همچنین کمک به شما در جهت انتخاب مرکز لیزر مناسب با خدمات با کیفیت می باشد.

شما دوستان عزیز علاوه بر مراجعه به مطالب و اطلاعات موجود در سایت دلتا لیزر – می توانید جهت مشاوره تلفنی و یا گرفتن اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا با مراجعه ی حضوری از پزشکان متخصص ما بصورت رایگان مشاوره و راهنمایی بگیرید.
خدماتی که در مرکز ما ارائه می گردد عبارتند از :


1- لیزر موهای زائد
2- جوانسازی پوست با پیشرفته ترین دستگاههای روز دنیا 
3- تزریقات زیبایی اعم از ژل و بوتاکس و همچنین مزوتراپی


هدف ما رضایت شما و ارائه ی خدمات با کیفیت می باشد.
لطفا در صورتی که انتقاد یا پیشنهادی داشتید بصورت مستقیم و یا از طریق منوی پایین صفحه به گوش ما برسانید.

از این که زمان می گذارید از شما بی نهایت سپاسگزاریم.

مرکز لیزر دلتا