آیا لیزر بیکینی (برای دختران)ضرر داره ؟ خطرناک است ؟

لیزری که برای از بین بردن موهای زائد استفاده میشود فقط یک طول موج مشخص است که طیفی از نور ها میباشد که با یک طول موج مشخص تولید میشوند.
این لیزر قدرت نفوذش فقط تا چند میلیمتر در زیر پوست شماست . به بیان دیگر لیزر موهای زائد فقط قدرت نفوذ تا فولیکول موی شما را دارد یعنی لیزر بیشتر از ریشه ی موی شما نمیتواند نفوذ کند چون اصلا توانایی و قدرتش را ندارد !!

دقت کنید لیزر الکساندرایت اسکلپیون  و هر لیزر موی زائدی به هیچ عنوان به اجزای داخلی و آرگان های داخلی شما آسیب نمی رساند و هیچ ضرری برای اندام های داخلی ( مثلا لیزر در ناحیه زیربغل و لیزر بیکینی ) ندارد . این مسئله در سطح جهان به طورعلمی بررسی شده است و هیچ پژوهشی سرطانزا بودن لیزر و مضرر بودن آن را تایید نکرده است و تاکنون نیز موردی در این رابطه گزارش نشده است . چون میزان نفوذ لیزر در پوست خیلی کم و شاید در حد چند میلی‌متر است بنابراین اصلا به بافت‌های زیری نمی‌رسد و مانند اشعه های دیگر مثل ایکس و گاما اصلا مضرر و قدرت نفوذ ندارد که بخواهد مشکلی ایجاد کند. انرژی لیزر به صورت گرما آزاد می‌شود و گرما در عمق بافت نفوذ نمی‌کند بلکه فقط تا قسمت‌های سطحی از پوست نفوذ می‌کند. 

پس میتوانید با خیال راحت با مراجعه به مراکز لیزر معتبر درمان لیزر موهای زائد خود را انجام بدهید.